Haber Detayı
01 Aralık 2020 - Salı 09:10 Bu haber 16339 kez okundu
 
Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası'nda Sigorta Eksperlerinin Sorunları Görüşüldü
Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası'nda Sigorta Eksperlerinin Sorunları Görüşüldü
EKSPER Haberi
Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası'nda Sigorta Eksperlerinin Sorunları Görüşüldü

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 28.11.2020 tarihinde düzenlenen Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası'nda sigorta eksperlerinin sorunları ve çözüm önerileri de görüşüldü.

 

28 Kasım 2020 tarihinde, Hazine ve Maliye Bakanı Sn. Lütfü ELVAN'ın ev sahipliği ve TOBB Başkanı Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU' nun moderatörlüğünde video konferans şeklinde gerçekleştirilen "Türkiye Sektörel Ekonomi Şurası'na Ticaret Bakanı Sn. Ruhsar PEKCAN, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa VARANK, Tarım ve Orman Bakanı Sn. Bekir PAKDEMİRLİ, Adalet Bakanı Sn. Abdülhamit GÜL, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sn. Zehra Zümrüt SELÇUK ve Merkez Bankası Başkanı Sn. Naci AĞBAL da katıldı.

 

Şura' da TOBB Sigorta Eksperleri İcra Komitesi SEİK ve aynı zamanda Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği TÜSED Başkanımız Sn. Ahmet Nedim ERDEM, sektörün ve sigorta eksperlerinin sorunları, çözüm önerileri ile hükümetimizden talep ve beklentileri üç ayrı başlık altında dile getirmiştir. Şura' yı bine yakın iş insanı takip etmiştir.

 

Sorun ve çözüm önerilerimizi sunma fırsatı sunan başta Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Lütfü ELVAN'a, TOBB Başkanımız Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU' na ve katılan tüm bakanlarımıza teşekkür ederiz.

 

Türkiye Sigorta Eksperler Derneği

Kaynak: Editör: İbrahim Dönmez
Etiketler: Türkiye, Sektörel, Ekonomi, Şurası'nda, Sigorta, Eksperlerinin, Sorunları, Görüşüldü,
Yorumlar
Haber Yazılımı